COVID-19: актуальна інформація

Дати проведення Всесвітньої виставки Експо 2020 офіційно змінено!

Експо 2020 в м.Дубай (ОАЕ) відбудеться з 1 жовтня 2021р. по 31 березня 2022 р. 

Офіційна інформація щодо затвердження перенесення дат Expo 2020 Dubai з’явилась на сайті Bureau International des Expositions (BIE).

Назва заходу залишається незмінною “Expo 2020 Dubai”.

Лист від Президента Bureau International des Expositions (BIE) до України – делегата Expo 2020 Dubai.

Друзі! Навряд чи ми з вами могли уявити, що станемо свідками подій, які назавжди змінять наше уявлення про життя, його непідробні цінності та важливість турботи про себе та ближнього. У цей непростий для всіх нас час ми маємо триматись разом та підтримувати один одного! #weareone.

Пандемія вірусу Covid-19 торкнулася кожного куточку нашої планети, змінивши хід історичних подій та звичний уклад повсякденного життя людей. Зараз, як ніколи, ми маємо бути сильними, людяними та співчутливими.

Наразі, Виконавчий комітет Bureau International des Expositions (BIE) одноголосно підтримав ідею перенесення Expo 2020 Dubai на 2021 рік. Проте залишається багато деталей, які потребують узгодження. Оскільки зміна дат Експо вимагає підтримки двох третин більшості держав-членів BIE (стаття 28 Паризької конвенції 1928 р.), Генеральна Асамблея буде скликана для голосування за рекомендацією Виконавчого комітету. Голосування проводитиметься дистанційно в період з 24 квітня по 29 травня 2020 року.

Ми тримаємо руку на пульсі та оперативно сповіщаємо вас про всі зміни, які стосуються Expo 2020 Dubai через наші соціальні мережі та офіційний сайт Українського павільйону на Всесвітній виставці в м.Дубай. Слідкуйте за усіма новинами онлайн та #залишайсявдома.

Людське життя залишається найвищою цінністю, і ми маємо про це пам’ятати!
Дотримуйтесь рекомендацій МОЗ, бережіть себе та близьких!
#stayhome #staysafe