Всесвітня Виставка
Експо-2020

Загальна Інформація про виставку
Тематика виставки

Період проведення:

1 жовтня 2021 р. – 31 березня 2022 р.

Місце проведення:

ОАЕ, м. Дубай, на площі 4,38 квадратних кілометра.

Загальна тема виставки:

“Об’єднуючи Розуми, Створюємо Майбутнє”.
Виставка буде присвячена пошуку шляхів взаємозв’язку, співпраці та формуванню нових партнерських відносин для розвитку інновацій та нових ідей для створення кращого майбутнього.

Кількість відвідувачів:

планується, що захід відвідає приблизно 25 млн. осіб із 180-ти країн світу.
Всесвітні виставки “Експо”, які проводяться за рішеннями Міжнародного бюро виставок кожні 5 років, є найбільш престижними іміджевими виставковими заходами у світі, на яких країни-учасниці демонструють унікальність своїх культур та національну ідентифікацію, свій економічний та науково-технічний потенціал.

Підтеми виставки:

Можливість: розкриття потенціалу людини та суспільства для внесення вкладу у розвиток кращого майбутнього (планується розкрити три аспекти людського потенціалу: розвиток людського капіталу для стимулювання прогресу; необхідність фінансового капіталу як ресурсу для підтримки зростання; партнерство як головна рушійна сила інновацій та зайнятості);

Мобільність: необхідність створення більш “розумних” та продуктивних взаємозв’язків в рамках процесів глобалізації (планується розкрити наступні аспекти: розширення можливостей осіб за допомогою фізичної мобільності; полегшення доступу та розподілу товарів і ресурсів; вдосконалення віртуального зв’язку за допомогою інформаційних технологій);

Сталий розвиток: визначення шляхів розвитку, якими суспільство може слідувати до прогресу, без шкоди для основних потреб майбутніх поколінь.

Більш розгорнуту інформацію щодо загальних відомостей про Експо 2020 Ви знайдете тут.

#WhatToExpect. Expo 2020 Dubai. На що очікувати відвідувачам?

Expo 2020 Dubai – це можливість приєднатися до цілого світу в одному місці та досліджувати надихаючі нові ідеї та культури, кожного дня протягом шести місяців.

Концепції павільйонів країн-учасниць Expo 2020 Dubai

Ознайомитися з деякими концепціями країн-учасниць Expo 2020 Dubai Ви можете тут.

Програма заходів на виставці

Експо 2020 прагне заохочувати дух цікавості, подиву і веселощів у молодих відвідувачів. Пропонує приєднатися до майстерні make-your-own-robot, дізнатися про 3D-друк більше або спалить енергію через ігрові вправи.

Посилання на сайт Організаційного комітету Всесвітньої виставки «Експо – 2020»