День спорту UA SPORTS на Всесвітній виставці Expo 2020 Dubai

Делегація Міністерства молоді та спорту України на чолі із Міністром Вадимом Гутцайтом взяла участь у Дні українського спорту UA SPORTS – тематичному заході у рамках програми українського павільйону на Expo 2020 Dubai.

«UA SPORTS» організовувався Мінмолодьспортом за підтримки Міністерства економіки України, Посольства України у ОАЕ, Консульства України у Дубаї, спортивного клубу ARAM та Dynamo Football Academy Dubai. Під час відкриття «UA SPORTS» Міністр відзначив, що Україна має багату та цікаву спортивну історію, а наші атлети досягають найвищих спортивних вершин, і українці пишаються цим та шанують їх досягнення. Вадим Гутцайт наголосив на тому, що подібні заходи створюють нові можливості для укріплення дружніх стосунків між Україною та Об’єднаними Арабськими Еміратами та активізації двостороннього співробітництва у сфері фізичної культури і спорту. 

Міжнародні відвідувачі українського павільйону мали змогу переглянути виступи українських гімнастів та акробатів, юних вихованців гімнастичного клубу ARAM (Дубаї), футбольної академії Dynamo Football Academy Dubai, чирлідинг студії RED FOXES, взяти участь у автограф- та фотосесіях із зірками українського спорту, зокрема, Дарією Білодід, Сергієм Ребровим та Вадимом Притуляком, а також ознайомились з експозицією павільйону України на «Експо-2020».

Фото: Expo 2020 Dubai UAE

Під час Дня українського спорту відбулася церемонія народження українського тренера, прославленого футболіста Сергія Реброва державною нагородою – орденом за заслуги ІІ ступеня.

На захід «UA SPORTS» завітали почесні гості від еміратської сторони, а саме Міністерка культури та молоді ОАЕ H.E. Shamma bint Suhail Al Mazrui, заступник Генерального секретаря Генеральної адміністрації з питань спорту ОАЕ Khalid Eisa Al Midfa, представники еміратських спортивних федерацій та клубів. 

В рамках візиту було забезпечено протокольний супровід української делегації 

та відвідування павільйонів інших країн-учасниць, зокрема Саудівської Аравії, Японії, Казахстану, США.

Також в рамках візиту відбувся урочистий прийом в ресторані MALVY для офіційних офіційних делегацій з України та ОАЕ, а також для учасників спортивного перфомансу.

Фото: YAS Focus Media Production