Public Call для українських інноваційних компаній на участь у Всесвітній виставці Expo 2020 Dubai від України

Public Call для українських інноваційних компаній на участь у Всесвітній виставці
Expo 2020 Dubai від України

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оголошує Public Call для українських компаній на участь у Всесвітній виставці Експо 2020 в м. Дубай та презентації своїх інноваційних продуктів на сторінках брошури “Ukrainian Innovative Products”.

З 1 жовтня 2021 по 31 березня 2022 року м. Дубай (ОАЕ) відбудеться наймасштабніша за всю історію Всесвітня виставка Експо 2020, яка стане відкритою світовою платформою для демонстрації своїх досягнень у різноманітних напрямках країнами-учасницями, адже до події буде прикута увага всього світу. Всесвітні виставки або Експо вважаються найбільш престижними іміджевими виставковими заходами у світі, на яких країни демонструють унікальність своїх культур та національну ідентифікацію, свій економічний та науково-технічний потенціал. Проведення заходу було заплановано на 2020 рік, однак, через світову пандемію вірусу Covid-19 Міжнародне бюро виставок, методом голосування на позачерговому засіданні, прийняло рішення про перенесення дат, при цьому назва залишається незмінною – Expo 2020 Dubai.

Україна братиме участь у Всесвітній виставці Експо 2020, ставши однією з 192-х країн учасниць, які продемонструють всю силу, красу та технічний потенціал в рамках своїх павільйонів, які будуть спеціально побудовані до події Експо 2020. Український павільйон вже сьогодні увійшов у топ-25 найкращих серед країн-учасниць виставки: https://tinyurl.com/y7qt8q3t. Концепція виставкового павільйону об’єднана під загальною темою “Smart Ukraine: Connecting Dots” та передбачає презентацію України як інноваційної країни, яка динамічно розвивається та докладає значні зусилля для впровадження smart-технологій.

До цього заходу світового рівня команда Ukraine Expo 2020 готується завчасно та докладає багато зусиль, аби представити інноваційну Україну світовій спільноті та заявити не тільки про успіхи українських винахідників, але й надати запевнення іноземним партнерам та інвесторам у можливості та гарантіях щодо ведення подальшого спільного бізнесу. 

Однією з опцій підготовки до заходу є формування бази інноваційних продуктів, винахідниками яких є українці. За посиланням ви можете ознайомитись з вже опублікованими брошурами, які широко розповсюджуються на міжнародних заходах як урядового, так і бізнес рівнях. На сьогоднішній день випущено два видання брошури Ukrainian innovative products: First edition / Second edition, в яких детально розписана інформація про кожну компанію. Наразі готується до випуску Ukrainian innovative products: Third edition. Завантажити та детальніше ознайомитись з брошурами Ukrainian innovative products можна за посиланням: https://tinyurl.com/1o3lzzj4.

Сьогодні продовжується формування бази інноваційних продуктів! Якщо Ваша компанія є розробником інноваційного продукту і ви хочете презентувати його в третій брошурі “Ukrainian Innovative Products”, а також в рамках Українського павільйону на Всесвітній виставці Expo 2020 в м.Дубай (ОАЕ), заповнюйте форму за посиланням: https://tinyurl.com/qsfyww8v. 

Це змога для українських компаній, які створюють інноваційний продукт, заявити про себе на державному рівні та на міжнародній бізнес арені. We are one: We are Ukrainians! Долучайтесь!