Міністр закордонних справ Об’єднаних Арабських Еміратів Його Високоповажність Абдулла бін Заїд Аль Нагаян здійснив оглядовий візит до павільйону України на Expo 2020 Dubai

21 жовтня 2021 року Міністр закордонних справ Об’єднаних Арабських Еміратів Його Високоповажність Абдулла бін Заїд Аль Нагаян здійснив оглядовий візит до павільйону України на Expo 2020 Dubai 
У ході екскурсії високому гостю було презентовано концепцію представлення нашої країни від директора павільйону Івана Сидоренка, у том числі виставкові зони, які розділені на підтеми “SMART FEEL, SMART THINK, SMART LIVE”. Фактично весь павільйон це велика історія про можливості України, а кожна зона направлена на започаткування діалогу із відвідувачами як жити, творити, думати СМАРТ вже сьогодні.
Його Високоповажність Абдулла бін Заїд Аль Нагаян наголосив, що участь України із власним павільйоном є знаковою подією. Український павільйон є одним із найкращих на Expo 2020 Dubai з точки зору архітектури та наповнення. Актуальність теми українського павільйону “Smart Ukraine – Connecting dots”, а також концепція внутрішнього наповнення, інноваційні продукти мають великий інтерес серед відвідувачів виставки.
Участь України у Виставці, концепція, формат та програма роботи павільйону безперечно є демонстрацією унікальності культури України, що сприятиме пошуку нових форм культурної та ділової співпраці, зміцненню партнерських відносин з ОАЕ та інших країн-учасниць.
Візит Міністра закордонних справ Об’єднаних Арабських Еміратів Абдулли бін Заїд Аль Нагаяна свідчить про повагу до України і українського, а також високу зацікавленість у подальшому зміцненні українсько-еміратських дружніх відносин.