Національний день України на Expo 2020 Dubai урочисто розпочато

Сьогодні Ukraine National Day на Expo 2020 Dubai за участі представників офіційної та ділової делегації України та ОАЕ. Кожна країна має свій власний Національний день на Всесвітній виставці і Україна проводить святкування одна з перших! Національний день є особливо важливою подією протягом Всесвітньої виставки Експо 2020, коли кожна з країн-учасниць демонструє свої здобутки, культурний бекграунд та потенціал до розвитку та співпраці.

Офіційна протокольна частина святкування Національного дня України на Expo 2020 Dubai розпочалася в центральному об’єкті Експо 2020 Al Wasl Plaza з церемонії підняття Державного Прапору України у супроводі Державного Гімну України (прапори: ОАЕ, України, Оргкомітет “Експо-2020”, Bureau International des Expositions), офіційних виступів: голови делегації зі сторони ОАЕ, Міністра толерантності ОАЕ Нахайяна бен Мубарака Аль Нахайяна та голови делегації з української сторони, заступниці Міністра економіки України Новікової Ірини, та інноваційного виступу Національного академічного оркестру народних інструментів України (НАОНІ) за участі робота-диригента (Al Wasl Plaza Stage of Nations).

Шановні друзі, гості, співвітчизники! Запрошуємо вас долучитися до святкування Національного дня України на Експо 2020. Будьте нашими гостями! Та слідкуйте за постами в наших соціальних мережах – сьогодні буде багато контенту з місць подій!

Фото: Андрій Максимов