Презентація проекту GLOW ART зустріч з художницею Тетяною Протчевою

Запрошуємо на спеціальну презентацію GLOW ART, вишивки, що світиться в темряві, та зустріч з художницею Тетяною Протчевою.

Презентація відбудеться в павільйоні України (Level 2) 13.01.2022 о 15.00.

Тетяна Протчева визнана українська майстриня вишивки. Свої роботи вона виставляла в США, Австралії, Шотландії, Ізраїлі, Японії, Франції, Бразилії та багатьох інших країнах. Влітку 2010 року Тетяна представляла Україну на EXPO 2010 у Китаї. Інтелектуальна вишивка Тетяни Протчевої змінила концепцію українського ремесла. Її вишиті роботи танцюють, співають і світяться в темряві, створюючи неповторний емоційний ефект.

Тетяна поєднала традиційне мистецтво вишивання та нові цифрові технології! Художниця презентувала свої роботи в Бразилії, Великобританії, Америці, Австралії, Японії, Китаї, Ізраїлі, Іспанії, Швеції тощо. Її ім’я вже є в Книзі рекордів України.

Під час зустрічі з автором гості побачать: вишитий Прапор України із закритими очима, танцювально-співаючу вишиванку, вишиванку з доповненою реальністю та V-art, посмішку Чеширського кота, що зникає в темряві.

Також вони ознайомляться з новими напрямками в мистецтві вишивки GLOW ART, DIGITAL RUKEWORK та POLYMSEST. Після презентації Тетяна покаже майстер-клас. Кожен змайструє свою ляльку Dreams Doll, яка допоможе здійснити ваші бажання.

 

Більше інформації про художницю Тетяну Протчеву Protcheva.com

Інтерв’ю  художниці Тетяни Протчевої на DubaiOneTV

https://youtu.be/5NDwDAnBQrs