Public Call для українських інноваційних компаній на участь у Всесвітній виставці Expo 2020 Dubai від України

Оголошуємо останній Public Call для українських компаній на участь у Всесвітній виставці Експо 2020 в м. Дубай та презентації своїх інноваційних продуктів! 

З 1 жовтня 2021 по 31 березня 2022 року м. Дубай (ОАЕ) відбудеться наймасштабніша за всю історію Всесвітня виставка Експо 2020, яка стане відкритою світовою платформою для демонстрації своїх досягнень у різноманітних напрямках країнами-учасницями, адже до події буде прикута увага всього світу. Всесвітні виставки або Експо вважаються найбільш престижними іміджевими виставковими заходами у світі, на яких країни демонструють унікальність своїх культур та національну ідентифікацію, свій економічний та науково-технічний потенціал. Проведення заходу було заплановано на 2020 рік, однак, через світову пандемію вірусу Covid-19 Міжнародне бюро виставок, методом голосування на позачерговому засіданні, прийняло рішення про перенесення дат, при цьому назва залишається незмінною – Expo 2020 Dubai.

Україна братиме участь у Всесвітній виставці Експо 2020, ставши однією з 192-х країн учасниць, які продемонструють всю силу, красу та технічний потенціал в рамках своїх павільйонів, які будуть спеціально побудовані до події Експо 2020. Український павільйон вже сьогодні увійшов у топ-25 найкращих серед країн-учасниць виставки. Концепція виставкового павільйону об’єднана під загальною темою “Smart Ukraine: Connecting Dots” та передбачає презентацію України як інноваційної країни, яка динамічно розвивається та докладає значні зусилля для впровадження smart-технологій.

До цього заходу світового рівня команда Ukraine Expo 2020 готується завчасно та докладає багато зусиль, аби представити інноваційну Україну світовій спільноті та заявити не тільки про успіхи українських винахідників, але й надати запевнення іноземним партнерам та інвесторам у можливості та гарантіях щодо ведення подальшого спільного бізнесу.

Це змога для українських компаній, які створюють інноваційний продукт, заявити про себе на державному рівні та на міжнародній бізнес арені. We are one: We are Ukrainians! Долучайтесь!

Якщо Ваша компанія є розробником інноваційного продукту і Ви хочете презентувати його в рамках Українського павільйону на Всесвітній виставці “Експо – 2020” в м. Дубай (ОАЕ), заповнюйте форму англійською мовою:

Опис продукту – декілька речень;

Основні галузі; Унікальність інноваційного продукту; Фото (2 – 3 фото), відео-презентація, Контактні дані: сайт, сторінки у соціальних мережах, телефони, електронні адреси, винахідник або CEO; Посилання на статті (бажано англійською мовою).

Заповнену форму англійською мовою надсилайте на електронну пошту pr.ukraine.expo2020@gmail.com  до 01 серпня 2021р.