UA Organic Products Days в павільйоні України

З 6 по 8 грудня 2021 року відбудеться низка заходів в рамках тематичної програми “UA Organic Products”, які присвячені презентації потенціалу України у сфері виробництва та експорту органічної продукції, під час роботи українського павільйону на Всесвітній виставці «Експо-2020».

 

Одним із перспективних напрямів розвитку українського експорту є відкриття ринків та розширення присутності органічної продукції в регіоні Близького та Середнього Сходу. Українські виробники органічних харчових продуктів планують презентувати себе колективним стендом під час роботи відомої міжнародної виставки “Middle East Natural & Organic Products Expo” у період з 6 по 8 грудня 2021 року у м. Дубай. Організатором стенду є ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту».

 

Програмою павільйону України на Експо – 2020 передбачається презентація діловій спільноті “Експо-2020” українських компаній, виробників органічної продукції та проведення B2B зустрічей. Участь представників українського бізнесу органічного сектору в рамках Експо – 2020 сприятиме просуванню українських товарів та послуг на світові ринки та надасть імпульс для розширення присутності українських виробників на ринках Близького Сходу.

 

Детальніше за посиланням.