«Ukraine Export Promotion Days» в рамках тематичної програми українського павільйону на Всесвітній виставці «Експо-2020»

Бізнес брифінгом за участі заступника Міністра економіки України – Торгового представника України Тараса Качки, провідних українських експортерів – членів CEO Club, Дубайської торгово-промислової палати, Ділової ради України в Дубаї, Дубайського товарного центру (Dubai multi commodities center), Департаменту розвитку туризму та комерційної торгівлі (DTCM) розпочалися Ukraine Export Promotion Days at Expo – 2020. 

Всесвітня виставка Експо – 2020 для України – це можливість продемонструвати не тільки українську культуру, а також є платформою для українського бізнесу щодо промоції своїх бізнес можливостей, пошуків нових форм ділового співробітництва. ОАЕ є хабом у країни регіону Близького та Середноього Сходу та Африки. 

Всесвітня виставка Експо-2020, яка зібрала більше ніж 190 країн світу – це ще один інструмент промоції експортних можливостей наших підприємств. Програмою заходів українських компаній передбачається відвідування павільйонів інших країн учасниць Експо -2020, візит до Дубайської багатопрофільної товарно-сировинної біржи ОАЕ (DMCC), візит до найбільшого світового портового оператора ОАЕ DP World, відвідування Jebel Ali Free Zone з метою ознайомлення з роботою порту та контейнерного терміналу.

Також з 20 по 24 листопада члени CEO Club представили український бізнес у рамках «Ukraine Export Promotion Days» на Всесвітній виставці Expo-2020. Делегація членів CEO Club Ukraine відвідали низку заходів із представниками ділових кіл України й ОАЕ. Члени клубу разом з підприємцями ОАЕ та представниками української урядової делегації взяли участь у бізнес-брифінгу, де презентовані можливості українського експорту в контексті розвитку двосторонньої торгово-економічної співпраці. А також завітали на оглядову екскурсію до українського павільйону.