Відбувся захід присвячений підтримці України “Stand with Ukraine”

29 березня 2022 року в Павільйоні України на Всесвітній виставці «ЕКСПО-2020» в Дубаї відбувся захід присвячений підтримці України «Stand with Ukraine».
У заході взяли участь Консул України в Дубаї Олександр Хом’як, Генеральний Консул Італії в Дубаї Джузеппе Фіноккьяро, Директор українського Павільйону на Виставці Іван Сидоренко, представники української громади в ОАЕ та громадяни інших країн – відвідувачі українського Павільйону на «ЕКСПО-2020». Консул України поінформував присутніх про заходи, які здійснюються для підтримки та захисту громадян України на території ОАЕ, направлену гуманітарну допомогу з Дубаю до України та закликав до єднання і продовження боротьби. Генеральний Консул Італії виступив з промовою на підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.
Під час зібрання пролунав державний гімн України у виконанні учасників заходу, відбувся виступ українського гурту «Червона Калина» (м. Дубай) та декламування віршів видатних українських поетів.
Наразі український Павільйон, який за пів року відвідало майже мільйон осіб з різних країн світу, акцентує свою роботу на донесенні світовій спільноті інформації про збройну російську агресію проти України та її наслідки.