Захоплююча вечірня програма Ukraine National Day на Expo 2020 Dubai

В рамках культурно-розважальної програми святкування  Ukraine National Day на Expo 2020 Dubai відбулись захоплюючі перфоманси, до яких могли долучитися усі відвідувачі Всесвітньої виставки.

Інноваційний виступ Національного академічного оркестру народних інструментів України (НАОНІ) за участі робота-диригента на Jubilee Stage. У складі НАОНІ кращі з кращих майстрів української інструментальної музикизавдяки чому оркестр має змогу показувати фольклорну спадщину під кутом зору 21-го століття, розвивати і поглиблювати колористичну палітру звучання, не скаламутивши саме джерело. Слугують цьому разом з традиційними інструментами – бандурою, цимбалами, скрипкою, сопілкою та іншими, і такі неповторні, як рубель і качалка, бугай, козобас, деркач. А всього в оркестрі біля сорока інструментів. У своїй концертній діяльності колектив прагне, творчо розвиваючи, репрезентувати музичну спадщину всіх регіонів країни. Висока майстерність виконавців розширює творчий діапазон оркестру, надає можливість знайомити слухачів з творами української класики і здобутками сучасних композиторів України. 

Проекційне шоу на куполі Al Wasl Plaza, серця Експо-2020!  

Захоплююче дух проекційне шоу на куполі 360 в Al Wasl Plaza на честь святкування Національного дня України: українські мотиви в сучасній інтерпретації. Фрагмент відео ви можете переглянути на офіційній Instagram сторінці Українського павільйону на Експо 2020 @ukraine.expo2020

Фото: Андрій Максимов