Зустріч представників Мінмолодьспорту з керівниками органів спортивної сфери ОАЕ.

В рамках UA SPORTS DAYS на Expo 2020 Dubai в Українському павільойні відбулася двостороння зустріч представників Мінмолодьспорту з керівниками органів спортивної сфери ОАЕ.
 
Українська делегація на чолі з Міністром молоді та спорту України Вадимом Гутцайтом провели зустріч з Державним Міністром з питань розвитку бізнесу, середніх і малих проектів, Головою Ради Правління Генеральної Адміністрації з питань спорту ОАЕ Ахмадом Більгауль Аль-Фаллясі та Генеральним Секретарем Генеральної Адміністрації з питань спорту ОАЕ Саідом Абдульгаффар Хусейном.
 
Під час зустрічі сторони обговорили широке коло тем, що стосуються стану та перспектив розвитку сфери фізичної культури і спорту в обох державах: питання підтримки державою популярних і пріоритетних видів спорту в обох країнах, розробки та впровадження великих інфраструктурних проектів спортивної сфери.
У ході зустрічі Вадим Гутцайт запропонував еміратській стороні посилити двостороннє співробітництво шляхом підписання Меморандуму про співробітництво у сфері фізичної культури і спорту між Міністерством молоді та спорту України та Генеральним управлінням з питань спорту Об’єднаних Арабських Еміратів, проект якого українська сторона вже підготувала та передала на розгляд еміратській стороні.
 
Гості з еміратської сторони оглянули експозицію Павільйону України на Експо-2020, ознайомилися зі кращими зразками інноваційних продуктів українського виробництва.