Організація участі України на Всесвітній Виставці «Експо-2020»

Базова концепція участі України у Всесвітній виставці Expo 2020 Dubai

Нормативно-правові документи

Додається Розпорядження КМУ «Про участь України на Всесвітній Виставці «Експо-2020»

Тематична заява України

Додається тематична заява України на укр. та англ. мові​

Координаційний комітет з організації та забезпечення участі України в Світовій Виставці Експо -2020

Склад координаційного комітету доповнюється.

Інформація про публічні закупівлі

Назва предмету закупівлі та
посилання на сайт Prozorro

1) Відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі” від 25 грудня 2015 року № 922-VIII, через систему електронних закупівель України “Прозорро”, Державним підприємством “Експо – 2020” (STATE ENTERPRISE “EXPO 2020”) оголошено відкриті торги на “Будівництво павільйону України у м. Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) в рамках підготовки та забезпечення участі України у Всесвітній виставці “Експо – 2020”.

ЗІнформація про закупівлю на веб-сайті “Prozorro”:

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-02-25-001705-c

2) Відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі” від 25 грудня 2015 року № 922-VIII, через систему електронних закупівель України “Prozorro”, Державним підприємством “Експо – 2020” (STATE ENTERPRISE “EXPO 2020”) оголошено відкриті торги на закупівлю інженерно-консультаційних послуг з метою управління проектом та ризиками під час виконання робіт з будівництва павільйону України у м. Дубай, Об’єднані Арабські Емірати в рамках підготовки та забезпечення участі України у Всесвітній виставці “Експо – 2020”.

Інформація про закупівлю на веб-сайті “Prozorro”:

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-08-22-001335-c

3) Відповідно до рішень, прийнятих на Четвертому засіданні Координаційного комітету з підготовки та забезпечення участі України у Всесвітній виставці «ЕКСПО – 2020», Мінекономіки було опубліковано відкрите оголошення щодо відбору ідеї (сценарію) концепції внутрішнього наповнення павільйону України на Всесвітній виставці “Експо – 2020” та сформовано міжвідомчу комісію з відбору, до складу якої увійшли представники Національної академії мистецтв України, Київського національного університету технологій та дизайну, Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури України, Мінекономіки, Мінкультури, Міносвіти, а також Посольства України в ОАЕ.

Оголошення щодо відбору ідеї (сценарію) концепції внутрішнього наповнення павільйону України на Всесвітній виставці “Експо – 2020” було опубліковано на сайті Мінекономіки 5 серпня 2019 року та широко розповсюджено серед громадськості та креативної спільноти. У зазначеному оголошенні було чітко визначено технічне завдання на підготовку пропозиції, надано усі необхідні матеріали та визначені критерії.

За результатами проведеного розгляду та відбору ідей (сценаріїв) концепції внутрішнього наповнення павільйону України, міжвідомчою комісією було схвально прийнято пропозицію ТОВ «Концерт-Техніка» “Smart Ukraine: життя, мислення, почуття”, і надано рекомендації Координаційному комітету для її подальшого затвердження. На П’ятому засіданні Координаційного комітету з підготовки та забезпечення участі України у Всесвітній виставці «Експо – 2020» було затверджено в цілому сценарій концепції внутрішнього наповнення павільйону України на Всесвітній виставці «Експо – 2020»: “Smart Ukraine: життя, мислення, почуття” (Проект «Smart Ukraine: життя, мислення, почуття») ТОВ «Концерт-Техніка», запропонований міжвідомчою комісією за результатами відкритого відбору.

Членами Координаційного комітету було доручено державному підприємству «ЕКСПО – 2020» провести закупівлю сценарію концепції внутрішнього наповнення павільйону України на Всесвітній виставці «Експо – 2020»: “Smart Ukraine: життя, мислення, почуття” (Проект «Smart Ukraine: життя, мислення, почуття») та послуги з його подальшої реалізації у ТОВ «Концерт-Техніка» відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі».

Інформація про закупівлю на веб-сайті “Prozorro”:

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-12-06-001314-c

 

У разі виникнення додаткових питань звертатися до Державного підприємства “Експо–2020” за адресами електронної пошти: info@expo2020.gov.ua та ukraine.expo2020@gmail.com

Шосте засідання Координаційного комітету з підготовки та забезпечення участі України у Всесвітній виставці Експо – 2020

14 липня відбулась важлива подія для Ukraine Expo 2020 – Шосте засідання Координаційного комітету з підготовки та забезпечення участі України у Всесвітній виставці “Експо – 2020” в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, на якому було обговорено та прийнято низку стратегічних рішень, зокрема:

Поінформовано Членів Координаційного комітету про поточний стан підготовки, рішення МБВ про перенесення термінів  Expo 2020 Dubai та закінчення будівництва Павільйону України Shell&Core вже у поточному році;

Обговорено та затверджено подальші кроки реалізації проекту участі України у Всесвітній виставці Expo 2020 Dubai, а саме початок реалізації етапів облаштування (оздоблення) та утримання Павільйону України у поточному році;

Презентовано та схвалено в цілому основні елементи концепції внутрішнього наповнення павільйону України на Всесвітній виставці Expo 2020 Dubai.

Концепція павільйону України на Всесвітній виставці Expo 2020 Dubai: «Smart Ukraine: connecting dots».

Залишайтесь з нами, незабаром ще більше новин! Слідкуймо разом за участю України у наймаштабнішій Всесвітній виставці всіх часів Expo 2020 Dubai.

Інформація про публічні закупівлі

На виконання вимог Закону України “Про публічні закупівлі” з метою забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, державне підприємство “ЕКСПО-2020” використовує електронну систему закупівель.

У системі ProZorro на електронному майданчику розміщується актуальна інформація про проведення закупівель державного підприємства “ЕКСПО-2020”:

Плани закупівель

https://prozorro.gov.ua/search/plan?text=42774512

Оголошені закупівлі підприємства

https://prozorro.gov.ua/search/tender?text=42774512&edrpou=42774512

У разі виникнення додаткових питань звертатися до державного підприємства “Експо–2020” за адресами електронної пошти: info@expo2020.gov.ua та ukraine.expo2020@gmail.com

Інформація про використання публічних коштів

Відомості про договори, учасником яких є державне підприємство, інформація про які підлягає оприлюдненню відповідно до Закону України “Про відкритість використання публічних коштів”

Інформація про договори

Отримати інформацію про використання публічних коштів ДП “ЕКСПО-2020” (код ЄДРПОУ суду – 42774512) можна за наступним посиланням